חיפוש
  • בלוג החתונות

זמרת חתונות: פסקול אנושי ליום החשוב בחייכם!

יום החתונה הוא היום המרגש ביותר בחייכם. זהו היום שבו תתעוררו בבוקר כשני יחידים ותלכו לישון בלילה כזוג, כמשפחה. זהו היום שבו תישבעו אמונים זה לזו ותצהירו על אהבתכם לעיני העולם כולו. היום שבו כל רגש, כל חוויה וכל מראה ייחרטו בזיכרונכם, וכל צליל שתשמעו ילווה אתכם עוד שנים ארוכות ויהפוך להיות הפסקול של אהבתכם.


אז מה הפלא שבכל רחבי העולם וגם כאן בישראל, הפכו 'זמרי החופות' לטרנד החתונות הפופולארי ביותר בשנים האחרונות?! הרי אין שום מערכת סאונד, איכותית ככל שתהיה, שיכולה להחליף את התחושה ואת הרגש שמתלווה לשירה "בלייב".


זמרת חתונות: לא רק שיר לחופה!

אין דרך טובה יותר להפוך את יום החתונה שלכם לאחר ומיוחד, מאשר זמרת חתונות שתלווה אתכם ברגעי השיא השונים לאורך כל היום המרגש הזה ותעטוף אותו בפסקול רומנטי ובלתי נשכח. איך? הנה כמה רעיונות:


סרנדה רומנטית בבוקר החתונה

מחפשים דרך מקורית להפתיע את בן/בת הזוג שלכם בבוקר החתונה? מה דעתכם על "משלוח" של זמרת מקצועית שתשיר לו/לה סרנדה רומנטית, ממש כמו "המברק המזמר" של פעם?!


זמרת החתונות תוכל להגיע לביתכם ולהעיר אתכם בשירה, להגיע למלון שבו מתארגנת הכלה ולהפתיע אותה בזמן שמסדרים לה את השיער והאיפור, או להרגיע את החתן בזמן שהוא ממתין בקוצר רוח לשעת המפגש המיוחלת. רק אל תשכחו לעדכן את המלווה ולוודא שהם יצלמו את הפרצוף המופתע והמתרגש שלו/ה...


מופע מפתיע בקבלת הפנים

אם אתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם כבר מהרגע הראשון - החליפו את מוזיקת הרקע השגרתית שמושמעת בדרך כלל בשלב קבלת הפנים, במופע חי של זמרת חתונות.


מעבר לאפקט ההפתעה ולאווירה הקסומה שתשרה על המקום, יוכלו האורחים שלכם ליהנות מהופעת סולו טובה ורגועה שמורכבת כולה מהשירים שבחרתם ושיש להם משמעות רבה עבורכם מה שיבטיח שאת קבלת הפנים הזו הם לא ישכחו עוד הרבה מאוד זמן.


כניסה מרגשת לטקס החופה

הרגע הזה שבו אתם צועדים אל החופה, הוא ללא ספק הרגע המרגש והחשוב ביותר בערב הזה. הלב פועם, האורחים ממתינים בציפייה וכל העיניים נשואות אליכם בהתרגשות כשאת דרככם אל החופה מלווה שירתה הצלולה של הזמרת שעוטפת את הרגע הקדוש הזה של כניסה לחופה לקסום ובלתי נשכח. אם החלטתם ללכת על הקונספקט של זמרים לחופות כדאי לקחת מישהו עם ניסיון שיודע את העבודה ושמתמחה בשירי חתונה כי אתם לא רוצים פדיחות ברגע הזה...


הריקוד הראשון כזוג נשוי

ריקוד הסלואו הראשון שלכם כזוג נשוי (מזל טוב!) הוא רגע קסום שמוקדש כל כולו לכם. האורות מתעמעמים, רחבת הריקודים מתרוקנת וזמרת החתונות שרה במיוחד עבורכם את השיר הרומנטי שבחרתם. קחו לכם את הרגע הזה, תתנתקו מהסביבה, תקשיבו לשירה המרגשת, תביטו זה לזו בעיניים ותנצרו את הרגע הזה בלבכם לנצח נצחים.


מזל טוב!12 צפיות0 תגובות